Naszyjnik z czarnej porcelany i staliNaszyjnik z czarnej porcelany i staliNaszyjnik z czarnej porcelany i staliNaszyjnik z czarnej porcelany i stali
naszyjniki - korale-Naszyjnik z czarnej porcelany i stali
Opis
Naszyjnik złożony z dwudziestu korali czarnej porcelany osadzonych na stalowej obroży. Elementy porcelanowe są luzne, swobodnie przemieszczają się względem siebie tworząc za każdym razem nieco odmienną kompozycję. Wszystkie montowania wykonane są ze szlachetnej stali. Wyrób antyalegriczny, łatwy do czyszczenia ciepłą wodą z mydłem. Standardowa średnica obroży : 14-15 cm Długość/szerokość wisiora - 10 cm Wielkość pojedyńczej kulki - ok 1,2 cm Zdjęcia przedstawiają prototyp. Jeśli masz jakieś pytania, czekam na kontakt :)

Nr przedmiotu : 1108656
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Naszyjnik z czarnej porcelany i stali

mosko

169,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu