CARAVAN MALA naszyjnik z KOŚCIĄ WIELBŁĄDACARAVAN MALA naszyjnik z KOŚCIĄ WIELBŁĄDACARAVAN MALA naszyjnik z KOŚCIĄ WIELBŁĄDACARAVAN MALA naszyjnik z KOŚCIĄ WIELBŁĄDA
naszyjniki - korale-CARAVAN MALA naszyjnik z KOŚCIĄ WIELBŁĄDA
Opis
CARAVAN MALA naszyjnik z jadeitu, jaspisu, szkła, jedwabiu i kości wielbłąda

Karawana (z perskiego kärwän – grupa podróżnych) to grupa kupców podróżujących razem ze względów bezpieczeństwa lub ekonomicznych przez odludne tereny, wiodąca ze sobą juczne zwierzęta. Tak nazwaliśmy nasz naszyjnik - jedną z najbardziej zdobnych mal Nomad Accessories, połyskującą złotem, pełną półszlachetnych kamieni - jaspisu i jadeitu, zwieńczoną jedwabnym chwostem i egipską kością wielbłąda inkrustowaną między innymi kopalnym bursztynem.

* naszyjnik wykonany na wzór medytacyjnej mali składa się z tradycyjnej ilości kamieni w ilości 108 sztuk - turkusowego jednobarwnego jadeitu, bardziej wzorzystego jaspisu oraz mniejszych złotych szklanych paciorków.
* koral guru tworzy inkrustowane ręcznie wykonane wrzeciono w kości wielbłąda wypełnione kopalnym bursztynem i precyzyjnymi metalowymi zdobieniami
* chwost z prawdziwego jedwabiu
* w przeciwieństwie do wielu mal kamienie w naszyjniku nie zostały oddzielone supełkami, a maleńkimi złotymi koralikami
* długość w zwisie -42cm
* naszyjnik w woreczku


*** co to jest MALA ?
* Mala tradycyjnie służy do medytacji i modlitw, dlatego nazywana jest również koralami modlitewnymi. Każdy może jednak nosić malę jako naszyjnik, czy bransoletę, gdyż nie jest to jedynie przedmiot o charakterze religijnym.
Mala wykonywana jest tradycyjnie z konkretnej ilości kamieni w liczbie 108 sztuk.

GREEN TARA MALA jade and hematite necklace with a silk tass

Nr przedmiotu : 2104347
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

CARAVAN MALA naszyjnik z KOŚCIĄ WIELBŁĄDA

NOMAD ACCESSORIES

129,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu