nr.4

Natalia Warwas

1545,00 PLN 1680,00 PLN
Obserwuj
0
Opis
naszyjnik nr.4:
średnica: 3,5- 4cm
długość: 47cm ok. 65m drutu ag999
waga ok. 42g
zapięcie i zakończenia srebrne ag925/930
Marka natalia.warwas to biżuteria skierowana do kobiet w różnym wieku ceniących sobie elegancję, prostą formę i bogatą treść. Doskonale prezentuje się do klasycznych rozwiązań stylistycznych. Sama forma biżuterii jest efektem wielogodzinnej pracy z najwyżej próby srebrem Ag999 wykorzystując m.in. technikę okrężnego wyplatania na pięciu milimetrowych drucikach. Forma jest delikatna i przyjemna w dotyku co kontrastuje z materiałem z którego jest wykonana. Technika wykonania biżuterii była wręcz inspiracją do stworzenia kolekcji. Jest ukłonem w stronę zanikającej tradycji przekazywania umiejętności szycia czy szydełkowania między pokoleniami. Kobieta nosząca biżuterię autorstwa Natalii Warwas podkreśla swoją delikatną kobiecą naturę w bardzo wyrafinowanym i delikatnym geście.
Natalia Warwas jest również młodą artystką rzeźbiarką, której twórczość często związana jest z kobiecą naturą i tradycją, jej prace są często sentymentalnymi instalacjami głęboko uwikłanymi we wspomnienia kobiet jakby ze wcześniejszych epok. Staje się wręcz naturalnym sięgnięcie po środek wyrazu jakim jest projektowanie biżuterii o takim właśnie charakterze.

Nr przedmiotu : 1408398
Kategoria : naszyjniki - minimalistyczne
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
nr.4nr.4
naszyjniki - minimalistyczne-nr.4
Inne przedmioty od projektanta Natalia Warwas
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek