Yoga Calm  Mala Beads
naszyjniki - inne-Yoga Calm  Mala Beads
Opis
Piękny naszyjnik typu buddyjska Mala wykonany ze 108 fasetowanych kul sodalitu, jadeitu i chalcedonu pozłoconego 24-karatowym złotem. Naszyjnik świetnie sprawdza się podczas medytacji - odmierzając wypowiadane mantry. Można nosić na szyi albo kilkukrotnie owinięty wokół nadgarstka.

Długość naszyjnika - 90 cm

Sodalit - Pozwala odzyskać równowagę duchową po ciężkich przeżyciach, przywraca spokój. Cudowny do koncentracji w parę minut, kiedy czeka nas jakaś pilna praca umysłowa., idealny do medytacji. Granatowy kolor Sodalitu ma właściwości uspokajające. Kamień łagodzi lęki i stres, daje możliwość odzyskania równowagi duchowej. Ten niebieski kamień pomaga odnaleźć się w rzeczywistości, znerwicowanym daje spokój, zabłąkanym pomaga odnaleźć drogę i jasno spojrzeć na otaczający świat. Pomaga przy leczeniu depresji.

Energia Chalcedonu - umożliwia równowagę między naszym umysłem (myśli i intencje) a ciałem (mowa, zachowanie, zdrowie). Szczególnie zalecany jest osobom nieśmiałym, nadmiernie skromnym, mającym trudności z siłą przebicia, łatwo ulegającym wpływom oraz wrażliwym na krytykę innych. Chalcedon ma właściwości harmonizujące otoczenie - zapewnia równowagę i porządek zarówno w umyśle jak i pracy - systematyzując ją. Może także pomóc w skutecznej nauce języków obcych.

Jadeit to kamień zaprawdę niezwykły, formując się długo we wnętrzu Ziemi kumuluje w sobie potężną energię.

• Chroni przed uderzeniem pioruna

• Poprawia pracę układu trawiennegoNr przedmiotu : 2455723
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Yoga Calm Mala Beads

Kamala Studio

360,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu