Różaniec Turmalin i Onyks Sznurek złotoRóżaniec Turmalin i Onyks Sznurek złoto
naszyjniki - inne-Różaniec Turmalin i Onyks Sznurek złoto
Opis
Różaniec Turmalin i Onyks Sznurek
to propozycja biżuterii naturalnej, wykonanej z fasetowanych kulek turmalinu i onyksu. Kamienie zostały nawleczone na wysokiej jakości, nylonowy sznurek oraz oddzielone od siebie supełkami. Prostota formy różańca została wzbogacona dodatkiem złoconych elementów ze srebra najwyższej próby, które nadają całości blasku i elegancji. Taka biżuteria będzie doskonałym uzupełnieniem prostych stylizacji, ale sprawdzi się również na większe wyjścia. 

Turmalin Czarny
to kamień ochronny, pomaga on nam usuwać negatywne energie, które są w nas i wokół nas. Poprawia również pozytywne wibracje powietrza, osłania przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym emitowanym z telewizorów, komputerów i telefonów komórkowych.

Onyks
jest nazywany kamieniem wytrwałości. Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość.

Wielkość kamieni: 3 mm., 5 mm.
Długość różańca: 66,5 cm.

KOD PRODUKTU: 6232

Nr przedmiotu : 2545650
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Różaniec Turmalin i Onyks Sznurek złoto

Brazi Druse Jewelry

320,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu