Naszyjnik KWARC różowy i SZYSZKA
naszyjniki - inne-Naszyjnik KWARC różowy i SZYSZKA
Opis
Naszyjnik, amulet z kwarcem różowym i małą szyszką. Łańcuszek kulkowy ze stali nierdzewnej z zapięciem. Długość łańcuszka – 60cm. Wielkość kwarcu ok. 1,5cm średnicy ; wielkość szyszki ok.2cm

Magia kamieni:

KWARC RÓŻOWY nazywany jest kamieniem miłości. Należy jednak pamiętać, że kamień jest pomocnikiem, a to my mamy wpływ na nasze myśli i kształtowanie rzeczywistości. Aby moc kochać innych i pozwolić im kochać siebie najpierw trzeba pokochać i zaakceptować siebie. Kwarc różowy wzmacnia miłość własną, pomaga zaakceptować siebie, swoje niedoskonałości. Pomaga balansować energię męską i żeńską w nas. Wysyła silne wibracje harmonii i szczęścia, ciepła i zdrowia emocjonalnego. W związkach wprowadza ufność i harmonię, wzajemne zrozumienie. Oczyszcza i otwiera serce, uczy wybaczania (również sobie); wzmacnia poczucie własnej wartości.


Nr przedmiotu : 2521279
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Naszyjnik KWARC różowy i SZYSZKA

Ursa Minor Story

55,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu