Chryzokola prawdziwa. Naszyjnik unikat. PROMOCJAChryzokola prawdziwa. Naszyjnik unikat. PROMOCJAChryzokola prawdziwa. Naszyjnik unikat. PROMOCJAChryzokola prawdziwa. Naszyjnik unikat. PROMOCJAChryzokola prawdziwa. Naszyjnik unikat. PROMOCJAChryzokola prawdziwa. Naszyjnik unikat. PROMOCJAChryzokola prawdziwa. Naszyjnik unikat. PROMOCJAChryzokola prawdziwa. Naszyjnik unikat. PROMOCJAChryzokola prawdziwa. Naszyjnik unikat. PROMOCJAChryzokola prawdziwa. Naszyjnik unikat. PROMOCJA
naszyjniki - inne-Chryzokola prawdziwa. Naszyjnik unikat. PROMOCJA
Opis
Wyjątkowy i bardzo efektowny w swej unikatowości naszyjnik z niezwykłego minerału o nazwie chryzokola w pięknym szaro-zielonym eleganckim ubarwieniu.
Centralny element ozdobny z lekko fasetowanej bryłki prawdziwej chryzokoli został unikatowo i ekologicznie oprawiony (ekologiczny stop metali bez ołowiu i niklu (!) z dodatkiem srebra) w witrażowej technice Tiffany + metalowe i platerowane elementy ozdobne + dobre i bezpieczne zapięcie dewizkowe.
Bardzo kobiecy, twarzowy, elegancki i jedyny w swoim rodzaju :) Dł. ok. 45 cm.
WSPANIAŁY PREZENT w PROMOCYJNEJ cenie :)
***© copyright by Lidia Becela. Pomysł, wzór, zdjęcia i opis chronione prawem autorskim.
♥ MADE with LOVE ♥

Nr przedmiotu : 2442250
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Chryzokola prawdziwa. Naszyjnik unikat. PROMOCJA

Galeria Limart Lidia Becela

189,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu