Wywiad z My Small Craft Studio

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Chciałam, żeby TWORZENIE było moją pracą. Uwielbiam tworzyć nowe przedmoty i myśl, że jest to moja praca sprawia mi ogromną radość.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Tworzyłam od dziecka. Kleiłam, wycinałam, szyłam, szydełkowałam... Wymyślałam przeróżne rzeczy. Sprzedaż własnych wyrobów była tylko kolejnym krokiem w moim życiu. Bardzo cieszę się, że mam możliwość tworzenia dla innych.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Najwiekszą radość sprawia mi tworzenie nowych makram. Uwielbiam proces twórczy.
Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym?
Ręcznie wykonane, unikatowe makramy na ścianę.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Korzystam głównie z naturalnych materiałów, zakupionych u lokalnych sprzedawców. Używam bawełnianego sznurka i drewna. Widzę potencjał w każdej gałązce i kawałku sznurka. Swoje prace ozdabiam czasem dodatkowo drewnianymi i metalowymi elementami, takimi jak koraliki.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Projekt tworzę najczęśćiej w mojej głowie. Rzadko przygotowuje szkice. W trakcie pracy często zmieniam plany, modyfikuję. Ostateczny produkt jest często inny niż zakładałam na początku. Ale jest to jeden z uroków tworzenia. Pracę zaczynam najczęściej z uśmiechem na twarzy.  Dobry humor sprzyja dobrym projektom.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Moje produkty przeznaczone są do zdobienia przestrzeni i sprawiania przyjemności osobom je oglądającym. Znajdą one swoje miejsce w każdym domu czy mieszkaniu, a także innych miejscach. Będą wyglądać zjawiskowo na ścianach restauracji, hotelu czy kawiarnii.

Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Tworzę także spersonalizowane projekty. Jestem otwarta na wymagania klienta. Modyfikuję wzór, zmieniam kolor... Staram się spełnić wszystkie wymagania tak, aby kupujący był zadowolony z zakupu.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu...
Lubię tworzyć makramy w dużych rozmiarach. One są uwielbiane.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Myślę, że klienci cenią wysoką jakość wykonania oraz szybki czas realizacji.
Kim jest odbiorca Twoich produktów?
Makrama jest dla każdego. Odbiorcą moich produktów może być osoba w każdym wieku, mieszkająca w małych czy dużym mieszkaniu, w mieście i na wsi. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy?
Kocham piękne wnętrza i ich tworzenie. Inspiruje mnie otoczenie, wnętrza znajomych oraz te przeglądane w internecie. Systematycznie przeglądam instagram i pinterest w poszukiwaniu inspiracji.
Jaki jest Twój styl na co dzień? Stawiam na minimalizm. Lubię wnętrza z ograniczoną ilościa przedmiotów. Jednak z takimi ozobami, które sa niepowtarzalne. Takie, których nie znajdzie sie nigdzie indziej. Uważam, że w każdym pomieszczeniu powinno znajdować sie coś unikatowego, coś co przyciąga wzrok.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... sukienka, dżinsy i wygodne sandały.
Dzień w pracy zaczynam od... uśmiechu, szklanki ciepłej wodu z cytryną i kilku głębokich wdechów. Nie wyobrażam sobie pracy bez... nie wyobrażam sobie pracy bez ludzi, dla których tworzę. Cieszy mnie, że komuś moje produkty sprawiaja radość.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek