Witches Supply

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Witches Supply jest rękodzielniczym sklepem z siedzibą w Polsce. Naszym celem jest szerzenie świadomości związanej z naturą, kamieniami naturalnymi, czy duchowością poprzez produkty, które pomagają osiągać duchowe, jak i fizyczne cele. Wkładamy w proces tworzenia wiele energii i serca, aby nasze produkty były wyjątkowe oraz pełne magii, gotowe działać z osobami, które je wybrały. Kim jesteśmy? ​Anastazja - kobieca strona WS, odpowiedzialna za projekty kreatywne, wytwarzanie biżuterii, świec, czy ilustracji. Aleksander - męska strona WS, odpowiedzialny za wyroby z drewna, a także administracyjną część sklepu. Zabierzemy cię w świat magii i świadomości poprzez nasze produkty rodem z lasu.

 

OPINIE Witches Supply

r*****w
★★★★★

Naszyjnik jest super.Polecam
P*******2
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
j********y
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam!
r*****w
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko w porządku, polecam
a*******1
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
witches-supply-sklep.jpg

Wywiad z Witches Supply

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Pomysł zrodził się z potrzeby dzielenia się magią. Od kilku lat trwamy w nieskończonej wędrówce przez życie, w towarzystwie szumiących lasów, świergotu ptaków i ciepła promieni słońca na skórze. Celebrujemy życie i naturę, dlatego chcieliśmy też pomóc innym uzyskać taki stan ducha i życia. Chcieliśmy stworzyć produkty z duszą, zamkniętą cząstką natury i naszej dobrej intencji, które pomogą w odpowiedni sposób osobie, która je nabędzie.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Kochamy świat magii, wiedźm, czarnoksiężników, słowiańskich bóstw i innych cudownych istot. W każdym z nas jest chociaż odrobina któregoś z nich o niesamowitej mocy. Chcemy tworzyć dla takich osób, dlatego nazwa Witches Supply wydała nam się idealna. Jesteśmy dumni, mogąc być dostawcami magicznych produktów, dla jeszcze bardziej magicznych osób.
 

witches-supply-kontakt.jpg

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Tworzenie towarzyszyło nam od dziecka. Jednak zdecydowaliśmy się tworzyć publicznie i dla innych dopiero od niedawna, bo grudnia 2019 roku. Wtedy powstał nasz pierwszy sklep - Mistletoe Moon, wyłącznie z biżuterią, którego Witches Supply jest kontynuacją.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Kontakt z klientami, którzy piszą do nas nie tylko w celu zakupu - proszą o poradę, dopytują o odpowiedni dla nich kamień, dzielą się swoimi rozterkami. To ogromna radość pomagać mniej lub bardziej Wam, naszym cudownym dobrym duchom, bez których Witches Supply nie miałoby sensu. Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, że darzycie nas zaufaniem i w wielu dziedzinach postrzegacie jako autorytet. Jesteśmy tutaj dla Was i jest to najpiękniejsze, czego doświadczamy.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Wszystko! Biżuteria, świece, boxy, zestawy kamieni. Każdy wybiera to co dla niego najlepsze. Wszystko jest doskonałej jakości, bo nie są to produkty masowe, a ręcznie robione pośród śpiewu ptaków, zapachu kadzidełek i wspaniałej intencji.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Naturalnych, takich jakie natura daje. Opadłe podczas burzy gałęzie drzew, kamyki znad strumyka, polne kwiaty, naturalne kamienie, len i wiele innych.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Najpierw jest wizja. Często to nagłe olśnienie podczas jedzenia arbuza w blasku słońca. Potem przychodzi czas na projekt i rozrysowanie wizji na papierze. Kolejno lista do zrobienia i zdobycia odpowiednich materiałów. A później to już czysta kreacja. 
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Szerokie i ogromne! Każdy może wykorzystać nasze produkty jak tylko chce. Każdy najlepiej czuje sam w sobie czy przykładowo naszyjnik od nas będzie noszony na szyi, czy będzie wisiał w aucie na lusterku dla ochrony.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Oczywiście. Wystarczy do nas napisać, a na pewno wspólnie wykreujemy coś niesamowitego.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
U nas każde zamówienie jest nietypowe. Każda osoba to osobna historia i potrzeby.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...
Boxy Oczyszczanie i Ochrona, które powstały aby pomóc nam wprowadzić do codziennego życia magię ochrony i oczyszczenia. Dla niektórych ostatnie czasy i wydarzenia są ciężkie. Postanowiliśmy dlatego stworzyć coś dla wsparcia, wzmocnienia i bezpieczeństwa. Dla każdego, do wszystkiego.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Na zaklętą w nich niewytłumaczalną zwykłymi słowami moc. Jakby każdy z naszych produktów zamieszkiwał jego duch, który przyciąga tego, kogo ma przyciągać.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Każdy kto poszukuje i chce od życia czegoś więcej, niż po prostu jego przeżycia. Ludzie światła, miłości i duszy. Ci którzy kochają całym sercem i mają w sobie obfitość.
Czym zaskakują Cię klienci?
Jak bardzo wszyscy jesteśmy połączeni i pojawiamy się na swoich drogach w odpowiednich momentach.
Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy?
Natura zawsze i wszędzie, w każdej postaci.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje?
Również w naturze oraz starożytnych i mistycznych kulturach oraz ich obrzędach.
Jaki jest Twój styl na co dzień? 
Dokładni taki sam jak w Witches Supply. Pełen magii i natury.
Dzień w pracy zaczynam od... 
Medytacji, spaceru i kontaktu energetycznego ze wszystkimi, którzy poszukują produktów takich jak nasze i rozwiązań.
Nie wyobrażam sobie pracy bez...
Dobrej energii i inspiracji. Kiedy mamy gorszy dzień, skupiamy się na sobie i powrocie do wysokich wibracji, a pracę odkładamy na inny moment, w którym znowu będziemy na wysokich częstotliwościach.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu