meble - inne-Szafka Pan Kjubik
Opis
Pan Kjubik to szafka zarówno efektowna, jak i elegancka, w której prostota formy w jaką ujęte zostało drewno skontrastowana została z wyrafinowaniem nóżek, na których jest posadowiona. Mebel dla poszukiwaczy zarówno elegancji, jak i oryginalności. Dla każdego, kto mówi nie masowej sztampie i duplikowaniu form. Mebel, za sprawą którego każde wnętrze może stać się wyjątkowe. Materiały: Drewno świerkowe pomalowane ekologiczną farbą wodną. Toczone nóżki drewniane pokryte błyszczącą farbą akrylową w kolorze białym oraz czarnym - formy poszczególnych nóżek dobrane losowo. Wymiary: Wysokość: 125 cm (Bez nóżek: 100 cm) Szerokość: 100 cm Głębokość: 35 cm Wysokość nóżek: 25 cm

Termin realizacji zamówienia to 14-21 dni roboczych


Nr przedmiotu : 812990
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 14-21 dni roboczych.

ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Szafka Pan Kjubik

Kvadrat Meble

RODZAJ
  • MATERIAL niedostępny

bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu