Stolik LUPE METAL PRESS 30 - czarny + tkaninaStolik LUPE METAL PRESS 30 - czarny + tkaninaStolik LUPE METAL PRESS 30 - czarny + tkaninaStolik LUPE METAL PRESS 30 - czarny + tkaninaStolik LUPE METAL PRESS 30 - czarny + tkaninaStolik LUPE METAL PRESS 30 - czarny + tkaninaStolik LUPE METAL PRESS 30 - czarny + tkanina
meble - stoły i stoliki - inne-Stolik LUPE METAL PRESS 30 - czarny + tkanina
Opis
Wiele razy już pisaliśmy o zaletach stolika pomocnika. Powtórzymy jeszcze raz – on naprawdę pomaga! Meble designerskie tego typu służą nie tylko wizualnej aranżacji wnętrza, ale również wygodzie. Są niewielkie, więc zmieszczą się wszędzie. Postawisz na nim kawę, kwiatka, telefon, rozłożysz gazetę. Designerskie stoliki z kolekcji LUPE METAL PRESS mają jeszcze dodatkową zaletę – są jednocześnie gazetnikami.

Stolik ma wymiar blatu 30x30 i wysokość 60 cm.
W oryginale jest użyta tkanina "STALOWY - ET91". Prosimy o wybór własnej. W przypadku braku wyboru produkujemy produkt ze zdjęcia.


Nr przedmiotu : 2686585
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-25 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Stolik LUPE METAL PRESS 30 - czarny + tkanina

CustomForm

565,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu