Taboret siedzisko Factory miedziany 56-69cmTaboret siedzisko Factory miedziany 56-69cmTaboret siedzisko Factory miedziany 56-69cmTaboret siedzisko Factory miedziany 56-69cm
meble - stołki-Taboret siedzisko Factory miedziany 56-69cm
Opis
Świetny, loftowy taboret Factory będzie idealnym meblem do Twojego mieszkania, który odnajdzie się jako dodatek w salonie oraz funkcjonalny mebel w holu, na którym będziesz mógł zmienić buty. Taboret odnajdzie się w mieszkaniach w stylach od rustykalnego aż po minimalistyczny. Taboret można obracać wokół jego osi oraz regulować na wysokość.


Kolor: miedziany
Wymiary: wys. 56-69 x śr. 36 cm, śr. stopy 55 cm, śr. siedziska 32 cm
Materiał: metal, aluminium

Z38061

UWAGA: Jeśli chcesz znać dokładny czas realizacji Twojego zamówienia, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia. Podany przy produkcie termin jest terminem szacunkowym i zależny jest od terminów dostaw i planów produkcyjnych naszych dostawców. Podany termin szacunkowy może zostać zarówno skrócony jak i wydłużony. Niemniej jednak zawsze staramy się aby był on jak najkrótszy.

Z38061

Termin realizacji zamówienia to 14-21 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2035709
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 14-21 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Taboret siedzisko Factory miedziany 56-69cm

Home Design

719,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu