Siedzisko i oparcie na meble z europalet

ScandiArt Studio

380,00 PLN
Obserwuj
2
Opis
Na tej stronie oferujemy siedzisko o wymiarach 120 x 80 x 10 oraz oparcie o wymiarach 120 x 40 x 10.
Wymiar standardowej palety euro to 120 x 80 cm.
W uwagach do zamówienia napisz numer koloru (wzorniki dołączone do zdjęć produktu) w którym mamy wykonać siedzisko oraz oparcie.

Oferowane przez nas siedziska oraz oparcia składają się z pianki (gąbki) T35 (35 kg/m3) oraz pokrowca z poliestru o właściwościach wodoodpornych .

Pianka HR35 jest wysokiej jakości pianką średno twardą, wysokoprężną. Jest to pianka powszechnie stosowana w meblarstwie. Każdy element oprawiony jest watą oraz fizeliną. Standardowa wysokość pianki - 10 cm. Posiadamy w ofercie również wyższe oraz niższe pianki.

Pokrowce szyte są z poliestru o właściwościach wodoodpornych dostępnego w czterdziestu kolorach. Siedziska oraz oparcia posiadają suwak umożliwiający ściągnięcie pokrowca. Wszystkie oparcia posiadają troki do mocowania poduszki do mebla.
Tkanina poliestrowa charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na przetarcia i rozciąganie ,dzięki czemu znajduje szerokie zastosowanie na rynku tekstylnym.
*gramatura 180g/m2
*powleczenie PV (poliuretanowe) jedno stronie
*zaleca się pranie ręczne
*zaleca się prasowanie temp 30 stopni
NIE jest to tkanina w 100 % wodoodporna. Podczas silnych opadów należy poduszki zabezpieczyć. Na ostatnim zdjęciu widać jak zachowuje się woda na powierzchni tkaniny

Siedzisko oraz oparcie jest produktem na zamówienie, termin realizacji 5 - 10 dni roboczych.

Nr przedmiotu : 2085062
Kategoria : meble - stołki
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 5-10 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Siedzisko i oparcie na meble z europalet Siedzisko i oparcie na meble z europalet Siedzisko i oparcie na meble z europalet Siedzisko i oparcie na meble z europalet Siedzisko i oparcie na meble z europalet Siedzisko i oparcie na meble z europalet Siedzisko i oparcie na meble z europalet
meble - stołki-Siedzisko i oparcie na meble z europalet
Inne przedmioty od projektanta ScandiArt Studio
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek