PIX SMALL szafka nocna | biały korpus

Ragaba

599,00 PLN
RODZAJ
Obserwuj
1
Opis
PIX szafka nocna | łatwość, funkcjonlność I kolor
Pix jest szafką nocną przeznaczoną do wąskich przestrzeni. Jeden z naszych przyjaciół miał problem z małą przestrzenią obok łóżka, ale chciał jeszcze mieć szafkę nocną, żeby móc położyć tam telefon komórkowy czy szklankę wody. Istnieją również rzeczy, które szczególnie powinny znajdować się w pobliżu łóżka i niektóre z nich potrzebują zamkniętego przechowania. Przejrzeliśmy rynek i zauważyliśmy, mimo, że mieszkania będą coraz mniejsza to stoły wciąż jeszcze mają podobne wymiary. Dlatego PIX ma 30 cm szerokości, ale nadal 40 cm głębokości, co daje duży schowek. Szuflada otwiera się w pełni. Do montażu I demontażu Pix nie potrzeba żadnych narzędzi, wszystkie częsci łączą się ze sobą jednym kliknięciem.
Mogą Państwo spersonalizować fronty szafek, wybierając spośród 9 kolorów i forniru dębowego. Ściany kubika można wybrać w kolorze białym lub fornirze dębowym.

Wymiary: 30cm*40cm*50cm (60 cm z nóżkami)SMALL
40cm*40cm*55cm (70 cm z nóżkami) LARGE
Materiał: MDF płyta laminowana
Kolory: biały, grafitowy, ciemnoszary, jasnoszary, ciemno turkusowy, pomarańczowy, żółty, jasno różowy oraz fornir dębowy
Designer: Marcin Gładzik
Paczka: 45cm*45cm*7cm 11kgTermin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych

Nr przedmiotu : 1918945
Kategoria : meble - komody i szafki
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
PIX SMALL szafka nocna | biały korpusPIX SMALL szafka nocna | biały korpusPIX SMALL szafka nocna | biały korpusPIX SMALL szafka nocna | biały korpusPIX SMALL szafka nocna | biały korpusPIX SMALL szafka nocna | biały korpus
meble - komody i szafki-PIX SMALL szafka nocna | biały korpus
Inne przedmioty od projektanta Ragaba
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek