3 X F CHOCK + LINA GRANATOWA3 X F CHOCK + LINA GRANATOWA
meble - stołki-3 X F CHOCK + LINA GRANATOWA
Opis
3 x F CHOCK przenośna archiTEKTURA , rzeźba w przestrzeni wnętrza ,miejsca ...świadomy design , tworzy formę FAKTUR MATERIAŁU I ARTU 100 % NATURY . 3 x F CHOCK TO RZEŹBA W PRZESTRZENI DOMU , można ją układać jeden na drugim, stworzyć rzeźbę brył na środku salonu , świetnie kontrastuje z betonem i drewnem , materią i formą stanowi RZEŹBĘ - INSTALACJĘ oraz może posłużyć jako regał , biblioteczka w salonie , pokoju dziecka , lofcie , w holu , w wolnych przestrzeniach . Może być wykorzystywana do aranżacji sklepów florystycznych , dziecięcych , obuwniczych, dekoracyjnych ....3 x F CHOCK można również zamontować na ścianę tworząc niepowtarzalną rzeźbę w przestzreni jak 3 d , = NATURALNY ARCHITEKTONICZNY KADR FORM FAKTUR .

Nr przedmiotu : 1855933
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

3 X F CHOCK + LINA GRANATOWA

LABORATORYART

489,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu