Uchwyt kulka 6 cm szmaragdowa zieleń

Viola Ceramics Studio

27,00 PLN 34,00 PLN
Obserwuj
2
Opis
Uchwyt kula 6 cm szmaragdowo zielony, którego kolor wygląda dokładnie tak samo, jak jeden z najrzadszych klejnotów na świecie - szmaragd. Są tak piękne i lśniące, że nie jesteśmy po prostu w stanie przejść obok obojętnie. Ten ręcznie robiony uchwyt symbolizuje naszą miłość do klejnotów. Będziesz zaskoczony, jak świetnie będzie wyglądać na Twoich meblach.

Do uchwytu dołączona jest instrukcja montażu i śruba M4 do samodzielnego skrócenie. Rozwiązanie montażu zostało tak przemyślane by było możliwie uniwersalne i kompatybilne z różną grubości frontów mebli, a zarazem funkcjonalne i estetyczne by nie wpływało negatywnie na użytkowanie. Zero podkładek, nakrętek i innych nieestetycznych elementów, mogących uszkodzić Twoje „skarby”.

Jeśli poszukujesz większej ilości uchwytów lub innego koloru nic prostszego - napisz do nas. Naszym atutem jest to, że wszystkie przedmioty wykonywane są w naszej pracowni więc możemy dostosować się do Twoich potrzeb. Choć nasza pracownia mieści się obecnie w Wielkiej Brytanii, to mamy dopracowany sposób przesyłki do klientów z Polski, których ilość mimo dwóch lat od wyprowadzki, wciąż przybywa :)

Wymiary: Średnica uchwytu ok 60 mm.

Nr przedmiotu : 2336441
Kategoria : meble - gałki
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Uchwyt kulka 6 cm szmaragdowa zieleńUchwyt kulka 6 cm szmaragdowa zieleńUchwyt kulka 6 cm szmaragdowa zieleńUchwyt kulka 6 cm szmaragdowa zieleńUchwyt kulka 6 cm szmaragdowa zieleń
meble - gałki-Uchwyt kulka 6 cm szmaragdowa zieleń
Inne przedmioty od projektanta Viola Ceramics Studio
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek