Uchwyt bączek szmaragdowa zieleń

Viola Ceramics Studio

24,00 PLN 30,00 PLN
Obserwuj
1
Opis
Innym ciekawym rodzajem jest bączek szmaragdowa zieleń. Szczególnie z powodu tego koloru. Dzięki temu uchwyt będzie wyglądał jak wykonany z najlepszych klejnotów, które są używane w pierścieniach lub naszyjnikach. Zrobiliśmy wszystko, aby stworzyć uchwyt prosto z pałaców najbogatszych królowych. To będzie idealny wybór do Twojej toaletki czy niocsnej szafki. Uchwyt bączek szmaragdowa zieleń jest również doskonałym wyborem do Twojego salonu. Nie pożałujesz jego zakupu.

Do uchwytu dołączona jest instrukcja montażu i śruba M4 do samodzielnego skrócenie. Rozwiązanie montażu zostało tak przemyślane by było możliwie uniwersalne i kompatybilne z różną grubości frontów mebli, a zarazem funkcjonalne i estetyczne by nie wpływało negatywnie na użytkowanie. Zero podkładek, nakrętek i innych nieestetycznych elementów, mogących uszkodzić Twoje „skarby”.

Jeśli poszukujesz większej ilości uchwytów lub innego koloru nic prostszego - napisz do nas. Naszym atutem jest to, że wszystkie przedmioty wykonywane są w naszej pracowni więc możemy dostosować się do Twoich potrzeb. Choć nasza pracownia mieści się obecnie w Wielkiej Brytanii, to mamy dopracowany sposób przesyłki do klientów z Polski, których ilość mimo dwóch lat od wyprowadzki, wciąż przybywa :)

Nr przedmiotu : 2264536
Kategoria : meble - gałki
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Uchwyt bączek szmaragdowa zieleńUchwyt bączek szmaragdowa zieleńUchwyt bączek szmaragdowa zieleńUchwyt bączek szmaragdowa zieleńUchwyt bączek szmaragdowa zieleń
meble - gałki-Uchwyt bączek szmaragdowa zieleń
Inne przedmioty od projektanta Viola Ceramics Studio
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek