OBOL gałka mosiężna polerowana

Plankton

149,00 PLN
Obserwuj
1
Opis
Mówią, że to gałka meblowa, ale tak naprawdę to sześciocentymetrowy pretekst do obserwowania upływu czasu. Jeżeli kochasz zmiany, lubisz patynę i masz respekt dla autentycznych materiałów – jesteście sobie pisani.
Obol wykonany jest z nielakierowanej blachy mosiężnej wypolerowanej na wysoki połysk; pięknie spatynuje, ale nigdy się nie zestarzeje. Może Ci więc towarzyszyć całe życie, a może i dłużej. Skojarzenia mitologiczne nagrodzi wierną przyjaźnią, byle czasem do niego zagadać po grecku.
Średnica 60 mm, grubość 18 mm. Montaż jednootworowy.

Nr przedmiotu : 1921663
Kategoria : meble - gałki
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 3-21 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
OBOL gałka mosiężna polerowanaOBOL gałka mosiężna polerowanaOBOL gałka mosiężna polerowanaOBOL gałka mosiężna polerowanaOBOL gałka mosiężna polerowanaOBOL gałka mosiężna polerowanaOBOL gałka mosiężna polerowanaOBOL gałka mosiężna polerowanaOBOL gałka mosiężna polerowana
meble - gałki-OBOL gałka mosiężna polerowana
Inne przedmioty od projektanta Plankton
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek