OBOL gałka miedziana szczotkowanaOBOL gałka miedziana szczotkowanaOBOL gałka miedziana szczotkowanaOBOL gałka miedziana szczotkowanaOBOL gałka miedziana szczotkowanaOBOL gałka miedziana szczotkowanaOBOL gałka miedziana szczotkowanaOBOL gałka miedziana szczotkowana
meble - gałki-OBOL gałka miedziana szczotkowana
Opis
Mówią, że to gałka meblowa, ale tak naprawdę to sześciocentymetrowy pretekst do obserwowania upływu czasu. Jeżeli kochasz zmiany, lubisz patynę i masz respekt dla autentycznych materiałów – jesteście sobie pisani.
Obol wykonany jest z nielakierowanej szczotkowanej blachy miedzianej; pięknie spatynuje, ale nigdy się nie zestarzeje. Może Ci więc towarzyszyć całe życie, a może i dłużej.
Skojarzenia mitologiczne nagrodzi wierną przyjaźnią, byle czasem do niego zagadać po grecku.
Średnica 60 mm, grubość 18 mm. Montaż jednootworowy.

Nr przedmiotu : 1921670
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-21 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

OBOL gałka miedziana szczotkowana

Plankton

169,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu