Fotel PRL proj Józef Chierowski typu 366Fotel PRL proj Józef Chierowski typu 366Fotel PRL proj Józef Chierowski typu 366Fotel PRL proj Józef Chierowski typu 366
meble - fotele-Fotel PRL proj Józef Chierowski typu 366
Opis
Starannie wykonana bukowa konstrukcja została wykończona bejcą w kolorze dębowym. Zniszczone gąbki i pasy zmieniliśmy na nowe. Zamianie uległa również tkanina tapicerska – nowa jest w kolorze jasno buraczkowym. Materiał tapicerski jest typu velvet i wyprodukowano go w technologi Cleanaboo. Posiada właściwości hybrofobowe co oznacza, że rozlana ciecz formuje się na powierzchni tapicerki w kuleczki i nie wnika w jej głąb. Fotel 366, podobnie jak inne nasze realizacje, stara się utrzymać tradycyjny szyk połączony z nowoczesnymi elementami. Każdy odnowiony przez nas fotel jest uprzednio rozkładany. Następnie oczyszczamy elementy i sklejamy ponownie. Dzięki temu fotele odzyskują stabilność i dajemy im drugie życie.

Pierwsze egzemplarze fotela typu 366 powstały w 1962 r. w Dolnośląskiej Fabryce Mebli w Świebodzicach. Przedsiębiorstwo, które doświadczyło niszczycielskiej siły ognia, musiało wyprodukować mebel, który będzie prosty w konstrukcji, a w efekcie łatwy i tani w produkcji. Do tego zadania zaproszono znakomitego projektanta Józefa Chierowskiego. Mebel przypadł do gustu rzeszom Polakom, których zachwyciła jego minimalistyczna forma. Fotel był zresztą sprzedawany nie tylko na terenie Polski, ale też w innych krajach bloku wschodniego.

WYMIARY:

wysokość maksymalna: 70 cm
wysokość do siedziska: 43 cm
szerokość: 60 cm
głębokość: 61 cm
DEWNO:

bukowe barwione ba dąb
TAPICERKA:

Cleanaboo/hydrofobowość: tak
łatwoczyszcząca
kolor jest trudy do jednoznacznego zdef


Nr przedmiotu : 2680135
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Fotel PRL proj Józef Chierowski typu 366

LEKKA Furniture

1400,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu