Anioł muzykujący #1
malarstwo-Anioł muzykujący #1
Opis
Ręcznie wykonana ikona przedstawiająca muzykującego anioła, w technice tempery złoconej płatkami szlagmetalu, na gruntowanej desce lipowej o wymiarach 7,5 x 15 cm.

Anioły dostępne również w dwóch innych wersjach.

Obrazy autorstwa sanockiej artystki Agaty Bąk od wielu lat zajmującej się tworzeniem ikon, a także innych dzieł malarskich i rysunkowych.

W związku z całkowicie ręcznym wykonaniem, ikony mogą się nieznacznie różnić od tych prezentowanych na zdjęciach. Fotografie przedstawiają tylko dostępne warianty ikon i mimo niezwykłej dbałości o szczegóły nie jest możliwe odwzorowanie tak idealne, jak w przypadku produkcji maszynowej. Faktyczne fotografie zamówienia wysyłamy na ewentualną prośbę klienta w wiadomości prywatnej.


Nr przedmiotu : 2694786
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-10 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Anioł muzykujący #1

bwitched

130,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu