Złote kolczyki w roli głównej

Biżuteria to najpiękniejsza ozdoba dla każdej kobiety. Dodaje elegancji, szyku lub dla urozmaicenia odrobiny szaleństwa. Jest cudownym dopełnieniem każdej stylizacji, luźnej na co dzień lub klasycznej na wieczór. Jako bazę do biżuteryjnego kuferka warto wybrać uniwersalne srebrne lub złote kolczyki. Oto biżuteria od polskich projektantów.


Polazag
Biżuteryjna marka, która stale nie przestaje nas zaskakiwać to Polazag. To idealny przykład dawnego rzemiosła w nowoczesnej odsłonie. Ręcznie wykonywane bransoletki, kolczyki oraz naszyjniki powstają głównie z mosiądzu, srebra i złota. Ostatnia kolekcja PAPER to nieoczywiste formy, które od samego początku skradły nasze serca. Delikatna powierzchnia uformowana w niekonwencjonalną strukturę, pozornie przypomina zagięty, kruchy papier. Hitem kolekcji są długie kolczyki o nieregularnych kształtach mosiądzu zawieszone na pozłacanym biglu.

Rett Frem
Marka Rett Frem to ciekawe spojrzenie na klasyczne złote kolczyki. Świat przepełniony przedmiotami, kolorami oraz dźwiękami, skłania projektantkę do zatrzymania się i projektowania z pełną świadomością oraz rozwagą. Nowa kolekcja art jest próbą przeniesienia sztuki do codzienności. Każdy model nosi nazwę Untitled No., nawiązując do najczęściej pojawiających się tytułów dzieł w sztuce. Biżuteria o niecodziennych kształtach wykonana ze srebra, a następnie pokrywana jest 24 karatowym złotem.


Dorota Kos

Kolejną charakterystyczną projektantką jest Dorota Kos, która tworzy przemyślane kompozycje tworząc wyrafinowaną i elegancką biżuterię. Kompromisem pomiędzy nowoczesnymi, minimalistycznymi oraz dekoracyjnymi formami jest natura i roślinność. Złote kolczyki, naszyjniki i bransoletki to bujne kompozycje z ciekami ornamentami np. w formie wianuszków ułożonych z płatków jabłoni. Złote płatki to ręcznie uformowane połączenie z dbałością o najmniejszy detal. To wszystko z miłości do biżuterii i natury, aby wydobyć strukturę prezentowanej rośliny.


NOII
Faworytem w ponadczasowej formie jest marka NOII. Piękno tej biżuterii tkwi w prostocie oraz dbałości o najdrobniejszy detal. Srebrne oraz złote kolczyki dodają uroku, a ich kształt jest kwintesencją elegancji. Ręcznie wykonana biżuteria pasuje do siebie wzajemnie, skłaniając do kompletowania z innymi pięknymi błyskotkami od NOII. Zobaczcie minimalistyczne modele bransoletek oraz naszyjników z kolekcji Balance.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.