Strój na bal przebierańców

Bal karnawałowy w przedszkolu lub podstawówce to jedno z ważniejszych wyjść dla młodej damy. Mała dziewczynka potrzeba niebanalnego stroju, który oczaruje wszystkich uczestników kinderbalu. Sukienki czy pióropusze? Oto 5 szybkich sposobów na strój na bal przebierańców.

dress gold paws / La Pepino / pakamera.pl

Drapieżnika sukienka dla dziewczynki
Damski strój na bal karnawałowy nie zawsze oznacza przybranie pastelowej sukni, korony dla księżniczki oraz berła. Mamy świetną alternatywę dla odważnych dziewczyn, które chętnie przebiorą się za wojowniczkę. Wystarczy sukienka z motywem zwierzęcym i frędzlami oraz dodatki pożyczone od starszego brata drewniany łuk i pióropusz indiański. Czy mamy tu małe wojowniczki? Sukienka w czerni i beżach dostępna u marki La Pepino.

Sukienka bluza dresowa Wilk / Lady Stump / pakamera.pl

Sukienka dresowa mały wilczek
Dla małych miłośniczek zwierzaków mamy świetne rozwiązanie w formie dresowych sukienek z motywem zwierzęcym. Marka Lady Stump zachwyca kreatywnością w tworzeniu nowych kreacji dla małych dziewczynek. Znajdziemy sukienki z motywem liska, pandy lub bluzy z kapturem i uszami króliczków. Każda dziewczynka ma swojego ukochanego pupilka a strój przyda się nie tylko podczas karnawałowego balu przebierańców.

Opaska korona miodowa / Hop Siup / pakamera.pl

Korona dla księżniczki
Bawełniana korona dla małej księżniczki przyda się nie tylko podczas kinderbalu lub codziennej zabawy. Korona pełni bardzo ważną funkcję podczas chłodnych jesiennych dni. Ozdoba do włosów skutecznie osłania uszy małej księżniczki, a swoim wyglądem sprawi, że pociecha nigdy nie zapomni o ciepłej opasce. Kolorowe bawełniane korony w zamian za dziecięce czapki znajdziecie u marki Hop Siup.

La Sirena Sparkling / Mr Tail / pakamera.pl

Mała syrenka i jej srebrny ogon
Na każdym balu znajdziemy małe księżniczki, rycerzy i superbohaterów. A co powiecie na przebranie za Małą Syrenę? Wystarczy pudrowa sukienka a do kompletu mieniący się ogon w wybranym kolorze. Ogonek to nie tylko przebranie na jedną noc. Na pewno posłuży w codziennej zabawie. Ogony dla syrenki lub małego dinozaura znajdziecie u marki Mr Tail.

Spódniczka Magic Pencil / smock

Mała księżniczka
Ostatni pomysł to klasyczna mała księżniczka. W poszukiwaniu stroju sięgamy do dziecięcej szafy po tiulową długą spódniczkę, bluzkę do kompletu oraz ciekawą opaskę na włosy. Tym prostym sposobem mamy gotowy strój księżniczki. Dla urozmaicenia można samemu stworzyć papierową koronę. Tiulowe spódniczki znajdziecie u marki Smock, a pudrowe opaski z kokardą TUTUPrincess.

Headband Rosette Bow TUTUPrincess
Spódniczka / smock