Prezent dla pary, czyli filiżanki dla dwojga

Prezent ślubny, rocznica zaręczyn lub Walentynki to cudowna okazja do podarowania unikalnego prezentu dla zakochanych. Prezent dla pary skłania nas do poszukiwania najlepszego upominku, który nawiąże do wybranków oraz będzie miłym dla oka i funkcjonalnym dodatkiem. Zobaczcie pomysły na dodatki do kuchni, czyli ciekawe filiżanki dla zakochanych.

Filiżanki Główki / ENDE ceramics

Dla miłośników czerni
Niespotykane filiżanki w kolorze czerni od marki ENDE ceramics zachwycą wszystkich miłośników współczesnego designu. Mimo, że filiżanki powstały na bazie formy do produkcji porcelanowych lalek używanych jeszcze przed wojną to idealnie wpisują się w nowoczesne minimalistyczne wnętrza kuchni. Eleganckie główki podarować można w czerni oraz bieli łączonej ze srebrem lub złotem.

Zestaw filiżanek / Nadzwyczajnie

Dla przyszłej żony i męża
Spersonalizowane kubeczki dla przyszłej pary młodej to hit podarunków ślubnych. Można dopisać imiona, datę ślubu lub wybrane przez siebie miłosne hasło. Dal miłośników kreatywnych kubeczków można dodać mały rysunek nawiązujący do zakochanej pary. Kolorowe kubki znajdziecie u marki miamilu, ewentualnie wersja ze spodkiem proponowana przez markę Nadzwyczajnie.

filiżanki / krykihoki

Ona i On
Ręcznie malowane filiżanki z delikatnym uśmiechem o poranku? Jesteśmy bardzo na tak! To uroczy zestaw, który wpasuje się do każdego wnętrza kuchni oraz charakteru pary. Jest delikatny oraz nie narzuca nadmiernej ilości kolorów i wzorów. Piękną dedykację znajdziecie u marki krykihoki.

espresso / STUK PUK Barbara Śniegula

Espresso we dwoje
Miłośników włoskiego espresso nie trzeba namawiać na kolejną filiżankę kofeinowego trunku. Dla tych par mamy klasyczne białe filiżanki z napisem Mrs Mr od marki Nadzwyczajnie lub coś bardziej szalonego, połączonego z miłością do bilarda, czyli Bilardspresso od marki Coco Ceramic. Wielką popularnością cieszą się porcelanowe filiżanki do espresso z ostrogą malowaną prawdziwym złotem od marki STUK PUK Barbara Śniegula. To autorski projekt, który skradł nasze serca.

Zestaw filiżanek z owadami / GiftWorkshop

Dla botaników
Każdy zna parę, która najchętniej spędza czas na łonie natury, pośród zwierząt oraz dzikiej roślinności. Dla tych Państwa mamy ciekawą propozycję ważki i żuka, czyli autorskie ilustracje leśnej pary owadów. Niespotykane zdobienia nawiązujące do natury znajdziecie u marki GiftWorkshop.

Pamiętajcie, że każda okazja jest dobra na obdarowanie drobiazgiem ukochanej osoby. Prezent dla pary w formie kubeczków lub filiżanek będą miło przypominać o drugiej połówce. Wszystkie porcelanowe propozycje odnajdziecie na pakamera.pl.