5 niebanalnych pomysłów na plakat we wnętrzu

Chcąc odmienić charakter wnętrza nie musimy od razu kupować nowych mebli czy przemalowywać ścian. Wystarczy znaleźć odpowiednie grafiki lub plakaty by w klasycznym pomieszczeniu wyczarować piękną galerię, która nada mu niepowtarzalny klimat. A jaki? To już zależy od Ciebie. Zobacz nasze propozycje od polskich projektantów z Pakamera.pl:

LU DESIGN / PLAKAT

Plakat z hasłem

Tu możemy pobawić się w poetę. Grafika z wyjątkową typografią może wprawić nas w dobry nastrój już od rana. Tego typu grafiki pasują zarówno do kuchni jak i do sypialni. Jeśli chcemy za ich pomocą przywitać gości – powieśmy je w wejściu. Milo Mi oraz GAU Home wiedzą jak to robić!

Plakat / Miło Mi

Grafika z botanicznym motywem

Ten pomysł na plakat nie tylko jest obecnie na czasie ale również ma wielką moc w naszych wnętrzach. Wnosi do nich odrobinę natury a tym samym ukojenia i spokoju. Liście, palmy, kwiaty, drzewa, las. Wybór jest ogromny a My szczególnie polecamy prace Anita Tomala.

Plakat / Anita Tomala

Minimalizm w obrazie

Kunszt grafików w tym trendzie jest niezwykły. Marka Minimalmill doszła tutaj do perfekcji. Do wyboru mamy minimalistyczne miasta, plakaty filmowe, mapy. Jest w czym wybierać.

Plakat / Minimalmill

Malarskie motywy

To coś dla wielbicieli sztuki. Przepiękne obrazy na płótnie wyczarowuje marka Krzanoo Art. Dzięki nim sztuka w domu nie musi być nudna.

Plakat / Krzanoo

Dla fanów zwierzaków

Królami w tej kategorii są grafiki z jeleniami! Nawiązują do dawnych malowideł i obrazów w domach naszych rodziców. Są świetną zabawą formą i wprowadzają do wnętrz humor. Jeśli ktoś woli inne zwierzęta – wybór jest ogromny, szczególnie w pracach: LUdesign gallery. Polecamy.

Plakat/ LUdesign Gallery

Pamiętajcie, że plakaty i grafiki wymagają odpowiedniej oprawy. Umieście je w ramach, antyramach, przypięte na żyłkach a ozdobią każde wnętrze. Jeśli się Wam znudzą możecie schować je do szafy lub wymienić się ze znajomymi. Czasem wystarczy jeden obraz lun tryptyk ale nie bójcie się eksperymentować z domową galerią. Bawcie się dobrze!