Koszulki dla par

Bez względu na nadchodzącą okazję Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka lub w poszukiwaniu pomysłu na prezent na rocznicę lub święta zawsze dobrym pomysłem są koszulki dla par. Białe z zabawnym napisem lub kolorowe z ciekawą ilustracją. Wybierzcie koszulki dla par, które najlepiej oddają charakter Waszego związku lub podarujcie kolorowe grafiki na koszulkach dla bliskiej Wam parze.  

Minimalistyczny napis na koszulce
Zakochani nie tylko w sobie wzajemnie ale również w kawie. Kto z nas nie rozpoczyna poranków od kubka gorącej i orzeźwiającej kawy? Koszulki dla pary z napisem Coffee to idealny prezent dla miłośników kofeiny i białych minimalistycznych koszulek. Bluzki są zaprojektowane i uszyte w Polsce z wysokiej jakości miękkiej bawełny. W poszukiwaniu prostych białych T-shirtów zaglądajcie do marki GAU great as You.

Prezent dla przyszłych nowożeńców
Mąż i żona w tym wypadku również znajdą coś dla siebie. Koszulki z dedykowanym napisem świetna żona i super mąż sprawdzą się jako prezent od żona dla męża jak również od znajomych jako upominek dla świeżo upieczonych małżonków. Koszulki dla pary młodej możecie zamówić u ONE MUG A DAY. Mają nie tylko T-shirty dla małżonków, zaglądajcie w poszukiwaniu swojego idealnego modelu! Odnajdziecie koszulki z gotowymi napisami oraz kolorowymi grafikami jak i możliwością personalizacji, stworzenia swojego unikalnego projektu na koszulce dla ulubionej pary.

Razem na zawsze?
Tak to kolejne hasło, które chcemy mieć na koszulce dla pary. Zakochani są wśród nas i warto obdarować ich słodkim upominkiem, który będzie przypominał im o rocznicy poznania lub ślubu. Dla niej wersja biała z czarna grafiką i napisem, a dla mężczyzny zarezerwowana jest czerń z białymi dodatkami. Razem tworzą uroczą parę! Koszulki Najlepsze przed nami znajdziecie u ONE MUG A DAY

Wspólne podróże i szaleństwa
Ostatnią propozycją są koszulki dla par, które każdą chwilę spędzają razem od wyjścia na rower aż po noszenia takich samych koszulek. Kolorowa grafika od razu sugeruje zgraną parę! W poszukiwaniu tandemu kliknijcie do marki Neogift.