Jak stworzyć zestaw plakatów do domu?

Zestaw plakatów to ciekawe aranżacyjnie rozwiązanie, które z pewnością nie umknie uwadze twoich gości. Odpowiednio dobrane, zestawione w wysmakowaną galerię, staną się piękną ozdoba wnętrza. Jeżeli nie wiesz, jak stworzyć galerię plakatów w domu oraz gdzie szukać plakatów, zapraszamy cię na platformę Pakamera.pl. Znajdziesz tu duży wybór autorskich grafik i ilustracji, spośród których bez problemu wybierzesz idealne dekorację. Dodatkowo nasi styliści przygotowali dla was garść porad i inspiracji, dzięki którym z łatwością stworzysz swoją własną galerię marzeń.

Lubisz wnętrza w stylu glamour? Wybierz fotografię przedstawiającą kwitnące peonie, subtelne baleriny, cytaty napisane złotą czcionką, wszystkie w tym samym wymiarze. Powieszone obok siebie stworzą wymarzoną galerię do salonu.

Zestaw czterech plakatów z motywem lasu to propozycja dla zapalonych podróżników. Jeżeli dołożycie do tego plakaty zamglonych gór i fotografie leśnych zwierząt, uzyskacie nastrojową galerię nastrajającą do kolejnych wojaży

Marzysz o zestawie plakatów skandynawskich? Wybierz autorskie, monochromatyczne grafiki. Aby było ciekawiej, stawiaj na nieoczywiste ilustracje i oryginalne połączenia kolorystyczne. W skandynawskich wnętrzach sprawdzą się też naturalne plakaty, przedstawiające na przykład ośnieżone krajobrazy.

Zestaw plakatów w ramie to zawsze dobry pomysł na odmienienie pustej ściany. Możecie korzystać z tego patentu w każdym miejscu swojego domu, które potrzebuje odrobiny świeżości albo indywidualizmu. Wybierając zestaw plakatów do kuchni, postawcie na smakowite obrazy przedstawiające dojrzałe, soczyste warzywa i owoce. W kuchni vintage pięknie będą wyglądać ilustracje kwiatów wyglądające jak wyrwane prosto z zielnika, a w nowoczesnej możecie pokusić się o żartobliwe grafiki z sushi czy innymi, egzotycznymi potrawami.

W naszej ofercie znajdziecie również bajkowe ilustracje, które pomogą wam stworzyć zestaw plakatów dla dzieci. W dziewczęcym kąciku na pewno odnajdą się wróżki, księżniczki i laleczki, a pokój chłopca ślicznie udekoruje galeria z obrazkami zwierząt. Nad łóżeczkiem noworodka można powiesić zestaw plakatów z metryczką – te personalizowane znajdziesz na Pakamera.pl.