Czas na wiosenne plakaty

Wiosna to czas zmian we wnętrzach. Najłatwiej wprowadzić nowe akcenty zielonymi dekoracjami. Najlepiej sprawdzą się plakaty. Nie zrujnują Waszego budżetu, są łatwe w montażu a mogą diametralnie zmienić klimat w pokoju. Zobaczcie polecane przez nas marki i ich wiosenne plakaty.

 Marka Miło Mi stawia na delikatne liście. Soczyście zielone, młode i kipiące świeżością motywy wprowadzą do wnętrz tak długo wyczekiwaną wiosnę. La vie est belle – oczywiście kiedy nadejdzie już nasza ulubiona pora roku… 😉

My Scandi to polska wariacja na temat skandynawskiego klimatu w urządzaniu wnętrz. Klimat dalekiej północy w udomowionym wydaniu. W artykule proponujemy delikatne, akwarelowe gałązki w odcieniach zieleni i żółcieni. Urokliwe, miękkie jakby unosiły się na wietrze.

Spośród oferty marki Plakaty i Spółka wybraliśmy kipiące zielenią grafiki z motywem botanicznym. Sukulentowe rośliny skąpane w delikatnym półmroku są niezwykle klimatyczne i subtelne a jednocześnie wypełniają obraz zielenią po brzegi. Taka grafika będzie wglądać pięknie w białych lub szarych minimalistycznych wnętrzach.

Plakaty z motywem zieleni to idealna alternatywa dla tych, którzy nie potrafią zadbać o rośliny w domu. Zwisające kaskady zieleni, na kontrastującym, czarnym tle to propozycja od marki Bury Lis. Urzekają nas swoim lekko mrocznym klimatem, który świetnie wpisze się we wnętrza o skandynawskim klimacie, ale przy odrobinie kreatywności w aranżacji uzupełnia też look wnętrz w stylu glamour.

Anita Tomala tworzy bardzo rozpoznawalne, autorskie grafiki. W jej pracach przenikają się faktury, kolory, wzory. Dzięki temu zwykłe kształty stają się bajkowymi motywami, w których rządzą niepowtarzalny klimat i magia.