Zamówienie specjalneZamówienie specjalneZamówienie specjalne
łapacze snów-Zamówienie specjalne
Opis
Zamówienie specjalne składa się z trzech łapaczy.
Biały Łapacz snów został wykonany z szydełkowej serwetki napiętej na metalowej obręczy. Ozdobiony jest szklanymi koralikami i szydełkowymi, koronkowymi tasiemkami. Serwetka i tasiemki zostały wykonane z bawełnianych nici. Średnica łapacza wynosi 20,2 cm a długość całkowita razem z zawieszką 79 cm, beż zawieszki 61 cm.
Grafitowy łapacz snów został wykonany z szydełkowej serwetki napiętej na metalowej obręczy. Ozdobiony jest szklanymi koralikami i szydełkowymi, koronkowymi tasiemkami. Serwetka i tasiemki zostały wykonane z bawełnianych nici. Średnica łapacza wynosi 18,2 cm a długość całkowita razem z zawieszką 58 cm, beż zawieszki 44 cm.
Brązowy łapacz snów został wykonany z szydełkowej serwetki napiętej na metalowej obręczy. Ozdobiony jest szklanymi koralikami i szydełkowymi, koronkowymi tasiemkami. Serwetka i tasiemki zostały wykonane z bawełnianych nici. Średnica łapacza wynosi 18,2 cm a długość całkowita razem z zawieszką 60 cm, beż zawieszki 47 cm.
Każdy łapacz został wykonany ręcznie w pojedynczym egzemplarzu.

Przy zamówieniu powyżej 300 zł proszę wprowadzić kod: darmowadostawa.

Nr przedmiotu : 2534877
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Zamówienie specjalne

Ashki

266,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu