Indiański Łapacz Snów z Ametystem i ThulitemIndiański Łapacz Snów z Ametystem i Thulitem
łapacze snów-Indiański Łapacz Snów z Ametystem i Thulitem
Opis
Ręcznie wykonany Łapacz Snów z Kamieniami Naturalnymi: Ametyst i Thulit. Obręcz otulona białym Lnem i fioletową, błyszczącą nitką. Średnica 6,5 cm, długość z piórkami 18 cm. 

Thulit Jeśli starasz się o coś wielokrotnie i wciąż napotykasz opór - ten rzadki kamień jest dla Ciebie. Jego niezwykła energia wydobędzie z Ciebie zaradność i inwencję, żeby znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu, obudzi ciekawość świata, wyzwoli śmiałość i elokwencję. Thulit łączy logikę rozumu z mądrością serca.

AMETYST: Piękno ametystu skrywa w sobie majestat powagi i czar świętości. Jego działanie jest pełne ukojenia i błogosławieństwa. Buduje most między Niebem a Ziemią i otwiera dostęp do nowych wymiarów. Wzmacnia miłość do tego, co Boskie. Wspomaga przy uczuciu żalu, zmartwieniach, przy poczuciu straty.
Ametyst otwiera nas na tajemnice życia, których sam umysł nie jest w stanie objąć. Objaśnia wizje i sny, uczy nas pokory, przyciąga pomoc sił wyższych wspierając intuicję i medytację.

...
Zdjęcia oraz projekt produktów marki Dla Duszy objęte są prawami autorskimi. Wszelkie próby powielania oraz rozpowszechniania są niezgodne z prawem.


Nr przedmiotu : 2305283
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Indiański Łapacz Snów z Ametystem i Thulitem

Dla Duszy

39,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu