maki  * Z ŁĄKImaki  * Z ŁĄKImaki  * Z ŁĄKImaki  * Z ŁĄKI
kuchnia - patery i talerze-maki  * Z ŁĄKI
Opis
Najnowsza kolekcja Z ŁĄKI

Tworzy ją seria talerzy: każdy jest inny i zdobi go odcisk wybranej przez mnie rośliny z mojej okolicy. Wszystkie pokrywa zachwycające, szkliste żywozielone szkliwo. Ta kolekcja to kawałki lata zaklęte w glinie.:) Idealne na jesienne słoty.
Talerz MAKI ma 24,5 cm, wykonany jest z białej gliny, pokryty jest zielonym szkliwem i wypalony w piecu ceramicznym. Można go myć w zmywarce i stosować w piekarniku.


***
Paczki pakuję bardzo starannie. Jeśli zdarzyłoby się uszkodzenie w transporcie wykonuję przedmiot ponownie na swój koszt :)

Nr przedmiotu : 2426768
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

maki * Z ŁĄKI

katha

150,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu