Ręcznie ciosana misa z litego drewna ORZECHRęcznie ciosana misa z litego drewna ORZECHRęcznie ciosana misa z litego drewna ORZECH
kuchnia - miski i misy-Ręcznie ciosana misa z litego drewna ORZECH
Opis
Dekoracyjna, niepowtarzalna, ręcznie ciosana misa, patera wykonana z jednego kawałka drewna orzecha włoskiego. Design zgodny z ideą 'slow'. Pokryta olejem, nadającym się, zgodnie z deklaracją producenta, do kontaktu z żywnością.

Średnica zewnętrzna misy 26-31 cm.

Misa ma charakter dekoracyjny i przeznaczona jest do suchych produktów. Nie powinna być narażone na zbyt duże moczenie, a ewentualne zabrudzenia należy czyścić wilgotną ściereczką.

Wszystkie nasze produkty wykonujemy z naturalnych kawałków drewna, zatem z czasem ilość lub wielkość pęknięć może się zmienić.

Nr przedmiotu : 2469805
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Ręcznie ciosana misa z litego drewna ORZECH

LineWood

320,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu