komunia chrzest Anioł stróżkomunia chrzest Anioł stróżkomunia chrzest Anioł stróżkomunia chrzest Anioł stróż
Komunia-komunia chrzest Anioł stróż
Opis
Piękna, namalowana na naturalnym jedwabiu miniatura (25x25cm) - przedstawiająca aniołka stróża w szarościach poranka.Obrazek oprawiony w passe-partout szarego kartonu, opatrzony sygnaturą i certyfikatem pochodzenia. Całość uzupełnia drewniana rama o kolorze białym. Moje anioły są prawdziwymi stróżami, każdy, który urodzi się w mojej pracowni jest inny i może by stróżem tylko jednej osoby. Dlatego wewnątrz pięknego, kartonowego opakowania/koperty umieszczam dedykację dla tej jedynej, obdarowanej aniołem osoby. Aniołek staje się w ten sposób idealnym prezentem-pamiątką na specjalną okazję: ślub, chrzest,rocznicę. Treść dedykacji na tyle miniatury do uzgodnienia.

Nr przedmiotu : 2693987
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

komunia chrzest Anioł stróż

jedwabie agaty

160,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu