aniołek z dedykacjąaniołek z dedykacjąaniołek z dedykacjąaniołek z dedykacjąaniołek z dedykacjąaniołek z dedykacjąaniołek z dedykacją
Komunia-aniołek z dedykacją
Opis
PRZEDMIOT NA ZAMÓWIENIE! Aby zamówić skontaktuj się ze mną za pośrednictwem opcji "kontakt". Czas oczekiwania 2-3 tygodnie. Z tyłu możliwa krótka dedykacja (ostatnie foto).
***
Aniołek wykonany ręcznie z białej gliny, szkliwiony wielobarwnie. Może być pamiątką Komunii, chrztu bądź narodzin dziecka. Wysokość: 13 cm. Cena nie obejmuje pudełka, ale można zamówić i w pudełku (drewniane) z serduszkiem z imieniem na wieczku.(zdjęcia nr 2, 3, 6).
Kolory do wyboru.

Termin realizacji zamówienia to 14-21 dni roboczych

Nr przedmiotu : 1874700
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 14-21 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

aniołek z dedykacją

katha

80,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu