Kolczyki Paproć FlebodiumKolczyki Paproć Flebodium
kolczyki - wire wrapping i metaloplastyka-Kolczyki Paproć Flebodium
Opis
Organiczny, ręcznie wykonany naszyjnik z liścia paproci pokrytego miedzią.

Paprocie to jedne z najstarszych roślin. Szacuje się, że w czasach prehistorycznych istniało ich około miliona gatunków.
Obecnie na świecie występuje około 10 000 gatunków paproci. Paproć, za sprawą powszechnie znanej baśni o kwiecie paproci obrosła w niezliczoną ilość mitów. Wierzono, że w Noc Świętojańską, w najkrótszą noc w całym roku paproć zakwita złotym kwiatem, a jego znalezienie ściągnie na poszukiwacza bogactwo i szczęście w miłości. Prawdą jest, że paproć nie kwitnie, ale dzięki tej historii stała się symbolem właśnie szczęścia i miłości.

Każdy para kolczyków jest niepowtarzalna, dlatego zamówiona biżuteria może różnić się od tej prezentowanej na zdjęciu.

Biżuteria z czasem pokrywa się patyną - jest to naturalny proces zachodzący na powierzchni tego metalu pod wpływem światła, tlenu czy wilgoci. W celu spowolnienia tego procesu biżuteria została zabezpieczona specjalnym woskiem, a jeśli zajdzie taka potrzeba to patynę można spróbować usunąć z powierzchni biżuterii szczoteczką - lecz trzeba być ostrożnym, by nie uszkodzić biżuterii. Ja najbardziej zachęcam do obserwowania tego procesu patynowania, gdy biżuteria zmienia się z każdym dniem i ukazuje swoje organiczne piękno. :)

Nr przedmiotu : 2662295
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Kolczyki Paproć Flebodium

NIMBALA

249,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu