Srebrne kolczyki RA CLOWN oksydowaneSrebrne kolczyki RA CLOWN oksydowane
kolczyki - minerały-Srebrne kolczyki RA CLOWN oksydowane
Opis
DŁUGIE kolczyki wykonane ręcznie ze srebra, oksydowane, długość całkowita ok. 4 cm.

Biżuteria RA w dużym stopniu powstaje ze srebra pochodzącego ze starej srebrne j biżuterii, a także z pozostałości z naszego warsztatu, staramy się robić recykling jak najczęściej i używać materiału w taki sposób, aby tworzyć jak najmniej śmieci.

Oksydowanie polega na pokryciu srebra chemicznie ciemną warstwą tlenku srebra, warstwa ta jest nietrwała z natury i z czasem się wyciera (nie brudzi odzieży ani ciała), oksydowanie produktu ze srebra można powtórzyć, kiedy się wytrze i jeśli chce się odnowić efekt "czernienia".

Biżuteria RA jest wykonana ręcznie od podstaw, bez użycia prefabrykatów nieznanego pochodzenia. Najczęściej stosowane materiały są wytwarzane w Polsce u lokalnych producentów. Wszystkie kolczyki mają srebrne Bigle (srebro, 925 i 930).

Nr przedmiotu : 2472869
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Srebrne kolczyki RA CLOWN oksydowane

COCONUT jewellery

129,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu