kolczyki - inne-Tagua łączona ze sznurkiem (K149)
Opis
Tagua to orzech kolumbijskiej palmy określany przez specjalistów jako roślinna kość słoniowa. Tagua wykorzystywana jest do produkcji etnicznej biżuterii, rzeźb i figurek. Proponowane kolczyki wykonane z kawałków tego oryginalnego materiału, jakim jest tagua, są jednym z przejawów kolumbijskiej pomysłowości w wykorzystaniu do produkcji interesującej biżuterii lokalnych materiałów. Poszczególne elementy tagua łączone są ze sobą woskowanym sznurkiem, co nadaje ozdobie swoistego dynamizmu. Długość (z zawieszką): 8 cm; szerokość: 3 cm. Zawieszki kolczyków wykonane zostały z materiału zwanego alpaka (stop miedzi, niklu i cynku). Jest to materiał nieuczulający, stosowany w jubilerstwie.

Nr przedmiotu : 1536211
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Tagua łączona ze sznurkiem (K149)

Galeria Macondo

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu