Prekolumbijskie złoto - żaby (Z 13)

Galeria Macondo

36,00 PLN 60,00 PLN
KUP
Obserwuj
0
Opis
Niespotykana w Polsce kolekcja. Autentyczne, prekolumbijskie repliki kolczyków o tradycyjnym, mitycznym znaczeniu. Prekolumbijskie repliki kolczyków produkowane według metody używanej przez Indian, która określana jest jako UTRACONY WOSK. Posiadając już konkretną formę, kolczyki produkuje się ze specjalnie dobranej i wielokrotnie sprawdzonej mieszaniny stopów metali (cynku, aluminium i miedzi), gwarantując najwyższą jakość produktu. Uzyskany metal nie powoduje alergii ani podrażnień skóry. Kolejnym etapem produkcji kolczyków jest ich pokrycie warstwą 24 - karatowego złota. Kolczyki nie tracą koloru i nie czernieją. Wkręty kolczyków wykonane zostały ze stali chirurgicznej, która jest materiałem antyalergicznym. Kolczyki opakowane są w elegancki, lniany woreczek. Kolczyki - wkrętki, średnica: 2 cm. Unikatowy, pojedynczy model.

Nr przedmiotu : 1886562
Kategoria : kolczyki - inne
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Prekolumbijskie złoto - żaby (Z 13)Prekolumbijskie złoto - żaby (Z 13)Prekolumbijskie złoto - żaby (Z 13)Prekolumbijskie złoto - żaby (Z 13)Prekolumbijskie złoto - żaby (Z 13)
kolczyki - inne-Prekolumbijskie złoto - żaby (Z 13)
Inne przedmioty od projektanta Galeria Macondo
zobacz więcej »
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek