Kolczyki z żywicy z lustremKolczyki z żywicy z lustremKolczyki z żywicy z lustremKolczyki z żywicy z lustremKolczyki z żywicy z lustremKolczyki z żywicy z lustremKolczyki z żywicy z lustremKolczyki z żywicy z lustrem
kolczyki - inne-Kolczyki z żywicy z lustrem
Opis
Delikatne, geometryczne kolczyki wykonane z żywicy i fragmentu prawdziwego lustra. Kształt każdego egzemplarza jest niepowtarzalny. Fragmenty lustra są ręcznie cięte i szlifowane i to one determinują finalny wygląd kolczyka.

Srebrne sztyfty (próba 925) zostały wmontowane w tylną część kolczyka, którą tworzy biała żywica.

Wymiary podane w przybliżeniu: 1 x 1,2 cm

Każdy egzemplarza jest unikalny, dlatego zamawiana para kolczyków z lustrem może nieznacznie różnić się wymiarami i proporcjami.

Prosimy o przemyślane decyzje zakupowe. Z uwagi na fakt, że każdy przedmiot jest ręcznie robiony a jego realizacja następuje dopiero po opłaceniu zamówienia traktujemy go jak zakup zindywidualizowany i wykonywany na życzenie klienta. Wkładamy dużo serca i wysiłku w to, co robimy, dlatego zwroty będą przyjmowane jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Nr przedmiotu : 2641164
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 4-5 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Kolczyki z żywicy z lustrem

Scradeus

220,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu