Padouk (Pterocarpus soyauxii)Padouk (Pterocarpus soyauxii)Padouk (Pterocarpus soyauxii)Padouk (Pterocarpus soyauxii)Padouk (Pterocarpus soyauxii)Padouk (Pterocarpus soyauxii)
kolczyki - drewno-Padouk (Pterocarpus soyauxii)
Opis
Przekrój podłużny przez drewno Padouk'a (1,0 cm x 1,0 cm). Kolczyki mają srebrny sztyft oraz są impregnowane mieszanką oleju kokosowego i wosku pszczelego, wiec jak każde drewno będzie można je w przyszłości zaimpregnować od nowa.

Afrykański Padouk (Pterocarpus soyauxii). Drewno pozyskiwane z drzew sandalinu, które występują w afrykańskich lasach deszczowych, głownie w Kongo️️ i Zairze.
Drewno twardzieli jest soczyście czerwone lub purpurowobrązowe Kolorystyka drewna czasem wzbogacona jest przez biegnące wzdłużnie ciemniejsze (czasem prawie czarne) pasma szerokości kilku milimetrów.
Podczas piłowana, strugania, wiercenia lub szlifowania drewno wydziela przyjemny, migdałowo-waniliowy zapach. Jest on szczególnie mocny przy przecieraniu świeżego drewna.


Nr przedmiotu : 2590572
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Padouk (Pterocarpus soyauxii)

karol drevko

70,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu