Kolczyki ze stabilizowanego drewnaKolczyki ze stabilizowanego drewna
kolczyki - drewno-Kolczyki ze stabilizowanego drewna
Opis
Kolczyki sztyfty wykonane zostały ze stabilizowanego drewna, stąd taka nietypowa kolorystyka. Drewno zabezpieczone naturalnymi woskami i wypolerowane. Sztyfty i baranki ze stali chirurgicznej. Wymiary: 7,5 x 7,5 mm, grubość 3 mm. Kolczyki wysyłam w pudełeczku, gotowe do podarowania jako prezent.
Ze względu na kolorystykę drewna jest to pojedynczy, unikatowy egzemplarz bez możliwości wykonania drugiej identycznej pary kolczyków.

Stabilizacja drewna oznacza wypełnienie jego porów środkami zdolnymi do polimeryzacji lub twardnienia, tutaj zastosowane zostały żywice z barwnikiem. Zapewnia to stabilność materiału, jego wyższą twardość i odporność na zmiany wilgotności i temperatury.Nr przedmiotu : 2569022
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Kolczyki ze stabilizowanego drewna

mazuni

69,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu