Kartka TROSZCZ SIĘ O SIEBIE róż

beleco

8,00 PLN
KUP
Obserwuj
0
Opis
To nie jest standardowa pocztówka. Nie powstała z grubego kartonu, wielokrotnie powlekanego czy błyszczącego. Trzymając tę kartkę w dłoni poczujesz, że należy coś dodać, wpisać, wrysować. Zechcesz zapełnić ją treścią. Bezwarunkowe kartki BELECO to czyste kartki zrodzone z idei, że codzienność jest wystarczającą okazją do podarowania komuś cząstki bezwarunkowej czułości. Potraktuj tę kartkę jako szablon dla swoich uczuć, napisz na niej tyle myśli, ile potrzebujesz. Jej bezwarunkowość przyjmij na dwa sposoby - pocztówka nie jest odgórnie dedykowana żadnej okoliczności, więc może posłużyć Ci w dowolne święto. Okazja może być więc dowolna, albo też - żadna.

Troska należy się osobom obdarowywanym ładnymi słowami, ale także naturze. Działając w zgodzie z tą myślą każdorazowo sięgamy po papier ekologiczny - pochodzący z recyklingu lub z certyfikatem FSC, dający gwarancję, iż surowiec został pozyskany z właściwie zarządzanych lasów.

WYMIARY: Pocztówka jednostronna w formacie 100x150mm. Z przodu nadrukowany jest motyw, z tyłu kartka jest czysta. Do wyprodukowania kartek użyliśmy papieru z recyklingu w odcieni kości słoniowej; gramatura: 225g. Koperta C6, prążkowana w stylu eko. Profesjonalny druk cyfrowy.

Nr przedmiotu : 1283708
Kategoria : kartki urodzinowe
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Kartka TROSZCZ SIĘ O SIEBIE róż
kartki urodzinowe-Kartka TROSZCZ SIĘ O SIEBIE róż
Inne przedmioty od projektanta beleco
zobacz więcej »
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek