KARTY DO ZDJĘĆ 0-12 MIESIĘCYKARTY DO ZDJĘĆ 0-12 MIESIĘCYKARTY DO ZDJĘĆ 0-12 MIESIĘCYKARTY DO ZDJĘĆ 0-12 MIESIĘCYKARTY DO ZDJĘĆ 0-12 MIESIĘCYKARTY DO ZDJĘĆ 0-12 MIESIĘCYKARTY DO ZDJĘĆ 0-12 MIESIĘCY
kartki okolicznościowe - wydruki-KARTY DO ZDJĘĆ 0-12 MIESIĘCY
Opis
Komplet zawiera 37 kart opatrzonych pięknym pudełkiem. Każda karta jest dwustronna co umożliwi rodzicom dokonanie własnych zapisków typu data,dokładniejszy opis danego wydarzenia itp. W pudełku znajdują się karty do uwiecznienia takich wydarzeń jak: każdy kolejny miesiąc życia dziecka aż do pierwszych urodzin,pierwsze kroki,pierwszy spacer,pierwszy ząbek i wiele innych. Zestaw będzie idealnym pomysłem na prezent dla przyszłych rodziców ! Produkt pakujemy dodatkowo w ozdobnie zapakowany kartonik,aby zapobiec uszkodzeniom podczas transportu.

Nr przedmiotu : 2416947
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

KARTY DO ZDJĘĆ 0-12 MIESIĘCY

Mymami

69,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu