kartki okolicznościowe - wydruki-Niebieski zestaw z Łazienek Królewskich
Opis
Ważne wydarzenia w życiu zasługują na piękną oprawę. Tradycja wysyłania listów, choć trochę już zapomniana, nie wyszła jeszcze zupełnie z mody. Miło jest znaleźć w skrzynce pocztowej przesyłkę inną niż plik rachunków i ulotek reklamowych. Kartki i listy warto wysyłać nie tylko z okazji Świąt, ale i urodzin, imienin najbliższych czy jako forma przesłania gratulacji z okazji różnych sukcesów.

Zestaw trzech pocztówek. Kartki drukowane są na satynowanym papierze o gramaturze 300, w kolorze kości słoniowej. Z jednej strony znajduje się reprodukcja akwarelowej ilustracji, z drugiej kartka jest pusta. Do kartek dołączam trzy koperty ekologiczne.

Uwaga! Jeśli zamawiasz przesyłkę na adres firmowy, koniecznie podaj pełny adres, czyli: nazwę firmy oraz swoje imię i i nazwisko, tak by listonosz lub kurier nie miał problemu ze znalezieniem Ciebie.


Nr przedmiotu : 2401065
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Niebieski zestaw z Łazienek Królewskich

Paperwords

24,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu