kartka okolicznościowa - papier czerpanykartka okolicznościowa - papier czerpanykartka okolicznościowa - papier czerpany
kartki okolicznościowe-kartka okolicznościowa - papier czerpany
Opis
kartka okolicznościowa | papier czerpany | chabaź | wymiar ok. 16x10 cm

Kartka z papieru czerpanego jest w całości wykonywana przez nas - zaczynając od ręcznego zbierania i suszenia roślin, przez czerpanie, aż po końcową obróbkę. Do wykonania naszych czerpanych produktów używamy makulatury z korporacyjnych niszczarek. Dzięki temu nadajemy niepotrzebnym już ścinkom nowe życie, tym samym wpisując się w ważną dla nas ideę upcyklingu.

Kartka jest nie zapisana w środku, dzięki czemu każdy może ją wypełnić czułymi słowami, a następnie podarować bliskiej osobie.

Do kartki dołączona jest koperta z ekologicznego papieru (brązowa).

*Staramy się jak najwierniej oddać na zdjęciach wygląd naszych produktów, jednak w rzeczywistości dana rzecz, może delikatnie różnić się od koloru na fotografii.


Nr przedmiotu : 2689158
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

kartka okolicznościowa - papier czerpany

Czerpane

17,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu