kalendarze i plannery-PLANER Tygodniowy dla Menedżera
Opis
Planer tygodniowy Business Week wystarczy Ci na zaplanowanie 50 tygodni. To prawie rok realizacji Twoich celów. Sprawdzi się jeśli wolisz planować w perspektywie średnioterminowej i lubisz mieć przejrzysty plan działania spisany w jednym miejscu. Badania naukowe mówią że jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na to, czy zrealizujemy nasze cele jest to, czy zostaną one zapisane na papierze. Planer powstał z myślą o tych menedżerach, którym zależy na podejmowaniu przemyślanych działań wobec swoich zespołów. Znajdziesz też w nim miejsce na zapisanie priorytetów oraz kluczowych spotkań w danym tygodniu wraz z celami, które chciałbyś dzięki tym spotkaniom osiągnąć. Planer jest niedatowany, także to Ty decydujesz kiedy rozpoczynasz swoją przygodę z planowaniem. Dzięki formatowi B5 masz wystarczającą ilość miejsca w rubrykach na wpisanie swoich celów tygodnia. Koniecznie zaznaczaj dni, w których planujesz realizację danego zadania. W planerze znajdziesz specjalne miejsce do odznaczenia wykonania celu. Jest lekki i poręczny, także możesz go wszędzie zabrać ze sobą.

Opis planera

Format B5 (17,6 x 25,0 cm)
Ilość stron: 50 + okładka
Planer jest niedatowany
Plan dnia na jednej stronie
Posiada okładkę z przykładami wypełnienia tekstami rubryk
Strony planera w kolorystyce okładki, do wypełnienia przez użytkownika
Na stronach planera zachowano tytuły rubryk

W tym planerze znalazły się rubryki:

Cele tygodniowe
Harmonogram dni tygodnia
Miejsce do odznaczenia re

Nr przedmiotu : 2246523
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

PLANER Tygodniowy dla Menedżera "BUSINESS WEEK"

Projectbook

21,00 PLN
Ulubione
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019 / e-mail :
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu