KAFLE CERAMICZNE - Woda na czerwonej glinieKAFLE CERAMICZNE - Woda na czerwonej glinieKAFLE CERAMICZNE - Woda na czerwonej glinie
kafle, panele-KAFLE CERAMICZNE - Woda na czerwonej glinie
Opis
Ręcznie formowane i szkliwione kafle ceramiczne w kształcie marokańskiej płytki. Pięknie odcienie niebieskiego i zielonego z efektem falującej wody. Półmatowe, lekko transparentne wykonane na czerwonej glinie. Odporne na wodę, wysokie i niskie temperatury. Wymiary ok. 12,5cm x 16cm.

Cena dotyczy 1m2

Kafle układa się standardowo jak typowe płytki ceramiczne. Dobrze się je przycina. Ponieważ kafle wykonywane są w 100% ręczne tolerancja wykonania jest większa niż w przypadku standardowych, masowo produkowanych płytek. Aby zapewnić Państwu komfort układania płytek każda płytka jest wstępnie układana w zamówiony przez Państwa wzór. Istnieje też możliwość podklejenia płytek na siatkę w zespoły 8-10 szt.
Środki ostrożności: może reagować z kwasem (np. sok z cytrusów), w przypadku zabrudzenia przetrzeć wilgotną ściereczką.

W przypadku zainteresowania innym kolorem lub ilością prośba o kontakt.Termin realizacji zamówienia to 20-35 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2477008
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 20-35 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

KAFLE CERAMICZNE - Woda na czerwonej glinie

Manufaktura Kafli

800,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
Inne przedmioty od projektanta Manufaktura Kafli
Inne przedmioty z kafle, panele
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu