Introligatorka

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

W pracowni powstają głównie klasyczne albumy łączone śrubami introligatorskimi. Wykonuję również przepiśniki, szkicowniki, kalendarze i inne wyjątkowe oprawy. Sercem opraw jest okienko. W nim umieszczone są drukowane na płótnie akwarele i grafiki mojego autorstwa. Moje prace sprawdzają się jako pamiątki okoliczności takich jak ślub, narodziny czy komunia. To idealny pomysł na prezentem dla miłośników połączenia klasycznego warsztatu z oryginalnością. Dzięki możliwości personalizacji obdarowany doceni, że album czy inna oprawa zostały stworzone z myślą o nim. Wszystkie prace wykonuję z najwyższą starannością i poszanowaniem klasycznej sztuki introligatorskiej.

 

OPINIE Introligatorka

P********a
★★★★★

Piękne przedmioty, bardzo ładnie wykonane. Przyjemnie się użytkuje. Bardzo dziękuję i polecam :)
e*****w
★★★★★

Zamówiłam piękny album ślubny i album dla dziecka. Oba produkty w pełni zgadzają się z opisem i zdjęciem- są piękne. Dodatkowo paczka przyszła zapakowana bez plastiku- ogromny plus dla sprzedawcy!!
K*K
★★★★★

Zamówione albumy dla dzieci okazały się nie tylko pięknie wykonane z najwyższą starannością, ale również oryginalnie zapakowane. Świetny kontakt, ekspresowa wysyłka. Polecam z całego serca :)
p*****j
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam projektanta
p*****j
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu