ZESTAW - Plakat "W LESIE" 50x70cm+ listewkiZESTAW - Plakat "W LESIE" 50x70cm+ listewkiZESTAW - Plakat "W LESIE" 50x70cm+ listewkiZESTAW - Plakat "W LESIE" 50x70cm+ listewkiZESTAW - Plakat "W LESIE" 50x70cm+ listewkiZESTAW - Plakat "W LESIE" 50x70cm+ listewkiZESTAW - Plakat "W LESIE" 50x70cm+ listewkiZESTAW - Plakat "W LESIE" 50x70cm+ listewki
grafiki i ilustracje-ZESTAW - Plakat "W LESIE" 50x70cm+ listewki
Opis
Zestaw składający się z plakatu "W LESIE" i dopasowanych drewnianych listewek, gotowy do zawieszenia

Autorski plakat przedstawiający wybrane gatunki fauny i flory lasów. Idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym, gdzie będzie stanowił efektowną dekorację. Inspiracją do stworzenia plakatu były stare plansze szkolne i ilustracje w encyklopediach. Dzięki walorowi dydaktycznemu może być przyczynkiem do wspólnej nauki i zabawy. Każde zwierzę i roślina opatrzone jest numerkiem, u dołu widać dokładne opisy, więc można bawić się z dzieckiem w odgadywanie nazw. Plakat jest wydrukowany na lekko fakturowanym papierze 200g.

W skład zestawu wchodzą też drewniane listwy, stanowiące oprawę idealnie podkreślającą charakter plansz szkolnych.
Oprawa składa się z 4 drewnianych listew z ukrytymi magnesami, są łatwe w "montażu" (polegającym na zbliżeniu do siebie magnesów), bez trudu utrzymują plakat i nie niszczą papieru.


Nr przedmiotu : 2694219
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

ZESTAW - Plakat "W LESIE" 50x70cm+ listewki

Studio Stonka

155,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu