grafiki i ilustracje-"Wolska żyrafa", druk cyfrowy, 35x50 cm
Opis
"Wolska żyrafa" to jedna z 3 grafik, drugiej części cyklu Zwierzyniec Warszawski, projektu Warsaw Birds. Jest to przedstawianie rzeźby Władysława Dariusza Frycza, z I Biennale Rzeźby w Metalu w Warszawie z 1968 r. "Zwierzyniec warszawski" to cykl graficzny prezentujący najpopularniejszych warszawskich przedstawicieli braci mniejszych. Grafika odbita została w ilości 5 sztuk. Kolor farby drukarskiej: niebieski i żółty. Kolor tła: biały.


Nr przedmiotu : 1878181
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

"Wolska żyrafa", druk cyfrowy, 35x50 cm

Warsaw Birds

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu